RL73N1HR51FTD
Numer produktu DigiKey
A138660TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A138660CT-ND - Taśma cięta (CT)
A138660DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RL73N1HR51FTD
Opis
RES 0.51 OHM 1% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
510 mOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RL73N1HR51FTD Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,023" x 0,011" (0,58mm x 0,29mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,011" (0,28mm)