RL73K3AR39JTE
Numer produktu DigiKey
A126493TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A126493CT-ND - Taśma cięta (CT)
A126493DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RL73K3AR39JTE
Opis
RES 0.39 OHM 5% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
390 mOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RL73K3AR39JTE Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,122" (6,35mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,84mm)