RL73K2BR15JTD
Numer produktu DigiKey
A103270TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A103270CT-ND - Taśma cięta (CT)
A103270DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RL73K2BR15JTD
Opis
RES 0.15 OHM 5% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 mOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RL73K2BR15JTD Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)