RA73F2A576RBTD | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RA73F2A576RBTD |
Opis | RA73F 2A 576R 0.1% 5K RL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 576 Ohms ±0,1% 1W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RA73F2A576RBTD Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Współczynnik temperaturowy 25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,023" (0,58mm) |