RA73F2A24K3BTD
Numer produktu DigiKey
1712-RA73F2A24K3BTDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RA73F2A24K3BTDCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RA73F2A24K3BTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RA73F2A24K3BTD
Opis
RA73F 2A 24K3 0.1% 5K RL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24.3 kOhms ±0,1% 1W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RA73F2A24K3BTD Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,58mm)