HSA10120RJ
HSA10120RJ
HSA10120RJ
Numer produktu DigiKey
A102407-ND
Producent
Numer produktu producenta
HSA10120RJ
Opis
RES CHAS MNT 120 OHM 5% 16W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms ±5% 16W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HSA10120RJ Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Seria
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Opakowanie
Zbiorcze
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,827" x 0,827" (21,00mm x 21,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
120 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
16W