H824K9BYA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 3 433
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
24.9 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na impulsy Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
H824K9BYA
Numer produktu DigiKey
H824K9BYA-ND
Producent
Numer produktu producenta
H824K9BYA
Opis
RES 24.9K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
H824K9BYA Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,283" (2,50mm x 7,20mm) (śr. x dł.)