H416K5BYA
Numer produktu DigiKey
H416K5BYA-ND
Producent
Numer produktu producenta
H416K5BYA
Opis
RES 16.5K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16.5 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na impulsy Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
H416K5BYA Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,146" x 0,394" (3,70mm x 10,00mm) (śr. x dł.)