FWFU3W75RJ
Numer produktu DigiKey
1712-FWFU3W75RJCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-FWFU3W75RJTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FWFU3W75RJ
Opis
FWFU 3W 75R 5%
Szczegółowy opis
75 Ohms ±5% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Uzwojenie
Modele EDA/CAD
FWFU3W75RJ Modele
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,256" x 0,689" (6,50mm x 17,50mm) (śr. x dł.)