FWFU2W33RJ
Numer produktu DigiKey
1712-FWFU2W33RJCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-FWFU2W33RJTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FWFU2W33RJ
Opis
FWFU 2W 33R 5%
Szczegółowy opis
33 Ohms ±5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Uzwojenie
Modele EDA/CAD
FWFU2W33RJ Modele
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,630" (5,50mm x 16,00mm) (śr. x dł.)