FWFU2W220RJ
Numer produktu DigiKey
1712-FWFU2W220RJCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-FWFU2W220RJTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FWFU2W220RJ
Opis
FWFU 2W 220R 5%
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 Ohms ±5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FWFU2W220RJ Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Seria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,630" (5,50mm x 16,00mm) (śr. x dł.)