FWFU1W82RJ
Numer produktu DigiKey
1712-FWFU1W82RJCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-FWFU1W82RJTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
FWFU1W82RJ
Opis
FWFU 1W 82R 5%
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 Ohms ±5% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Uzwojenie
Modele EDA/CAD
FWFU1W82RJ Modele
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,472" (5,00mm x 12,00mm) (śr. x dł.)