EP10WSS3R0JBB
Numer produktu DigiKey
1712-EP10WSS3R0JBB-ND
Producent
Numer produktu producenta
EP10WSS3R0JBB
Opis
EP 10W (SS) 3R0 5% BULK BOX
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Ohms ±5% 10W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Uzwojenie
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, odporność na impulsy, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±400ppm/°C
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,335" x 1,575" (8,50mm x 40,00mm) (śr. x dł.)