CRGV1206J620K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
620 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRGV1206J620K
Numer produktu DigiKey
CRGV1206J620K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGV1206J620K
Opis
RES SMD 620K OHM 5% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRGV1206J620K Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)