CRGV1206J4M3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
Similar
Stackpole Electronics Inc
4.3 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRGV1206J4M3
Numer produktu DigiKey
CRGV1206J4M3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGV1206J4M3
Opis
RES SMD 4.3M OHM 5% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRGV1206J4M3 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)