CRGV0805J200K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Dale
Similar
Bourns Inc.
Similar
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
200 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRGV0805J200K
Numer produktu DigiKey
CRGV0805J200K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGV0805J200K
Opis
RES SMD 200K OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRGV0805J200K Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,083" x 0,051" (2,10mm x 1,30mm) (dł. x szer.)