CRGV0805F681K
Numer produktu DigiKey
CRGV0805F681K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGV0805F681K
Opis
RES SMD 681K OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
681 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRGV0805F681K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,083" x 0,051" (2,10mm x 1,30mm) (dł. x szer.)