CRGV0603J160K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 5 750
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 19 225
Arkusz danych
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
160 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRGV0603J160K
Numer produktu DigiKey
CRGV0603J160K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGV0603J160K
Opis
RES SMD 160K OHM 5% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRGV0603J160K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)