CRGP2512F2K7
Numer produktu DigiKey
A130726TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A130726CT-ND - Taśma cięta (CT)
A130726DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRGP2512F2K7
Opis
RES 2.7K OHM 1% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.7 kOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRGP2512F2K7 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,126" (6,35mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)