CRGP0805F1K2
Numer produktu DigiKey
A130478TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A130478CT-ND - Taśma cięta (CT)
A130478DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRGP0805F1K2
Opis
RES 1.2K OHM 1% 1/3W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRGP0805F1K2 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)