CRGH2512J1R0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 1 128
Arkusz danych
1 Ohms ±5% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRGH2512J1R0
Numer produktu DigiKey
CRGH2512J1R0-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGH2512J1R0
Opis
RES 1 OHM 5% 2W 2512
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRGH2512J1R0 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)