CRGH2512F10R2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
10.2 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRGH2512F10R2
Numer produktu DigiKey
CRGH2512F10R2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGH2512F10R2
Opis
RES 10.2 OHM 1% 2W 2512
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRGH2512F10R2 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)