CRGH2010J47K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 kOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRGH2010J47K
Numer produktu DigiKey
CRGH2010J47K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGH2010J47K
Opis
RES 47K OHM 5% 1W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRGH2010J47K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)