CRGH1206J18R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
18 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRGH1206J18R
Numer produktu DigiKey
CRGH1206J18R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGH1206J18R
Opis
RES 18 OHM 5% 1/2W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRGH1206J18R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)