CRGH1206F78R7
Numer produktu DigiKey
CRGH1206F78R7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGH1206F78R7
Opis
RES 78.7 OHM 1% 1/2W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
78.7 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CRGH1206F78R7 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)