CRGH0805J1K5
Numer produktu DigiKey
A126436TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A126436CT-ND - Taśma cięta (CT)
A126436DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRGH0805J1K5
Opis
RES 1.5K OHM 5% 1/3W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 kOhms ±5% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRGH0805J1K5 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)