CRGH0805F61K9
Numer produktu DigiKey
CRGH0805F61K9-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRGH0805F61K9
Opis
RES 61.9K OHM 1% 1/3W 0805
Szczegółowy opis
61.9 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRGH0805F61K9 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)