CRGCQ1210F820K
Numer produktu DigiKey
A129906TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A129906CT-ND - Taśma cięta (CT)
A129906DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRGCQ1210F820K
Opis
RES 820K OHM 1% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRGCQ1210F820K Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,102" (3,10mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)