CRGCQ0805J1M5
Numer produktu DigiKey
A130153TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A130153CT-ND - Taśma cięta (CT)
A130153DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRGCQ0805J1M5
Opis
RES 1.5M OHM 5% 1/8W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRGCQ0805J1M5 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)