CRG1206F560R
Numer produktu DigiKey
1712-CRG1206F560RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-CRG1206F560RCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-CRG1206F560RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRG1206F560R
Opis
RES SMD 560 OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
560 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRG1206F560R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)