CRG1206F240K jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 39 006
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 16 053
Arkusz danych
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Bourns Inc.
Udoskonalony
Vishay Dale
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
240 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG1206F240K
Numer produktu DigiKey
CRG1206F240K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG1206F240K
Opis
RES SMD 240K OHM 1% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRG1206F240K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)