CRG0805F5K1
Numer produktu DigiKey
A126379TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A126379CT-ND - Taśma cięta (CT)
A126379DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRG0805F5K1
Opis
RES SMD 5.1K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
5.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRG0805F5K1 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)