CRG0805F510R
Numer produktu DigiKey
A126372TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A126372CT-ND - Taśma cięta (CT)
A126372DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRG0805F510R
Opis
RES SMD 510 OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
510 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRG0805F510R Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)