CRG0805F300K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 11 149
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 91 325
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
Udoskonalony
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
300 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG0805F300K
Numer produktu DigiKey
CRG0805F300K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG0805F300K
Opis
RES SMD 300K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRG0805F300K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)