CRG0805F1K1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 24 480
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Udoskonalony
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
1.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG0805F1K1
Numer produktu DigiKey
CRG0805F1K1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG0805F1K1
Opis
RES SMD 1.1K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRG0805F1K1 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)