CRG0805F160R jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 26 140
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 46 335
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
Udoskonalony
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
160 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG0805F160R
Numer produktu DigiKey
CRG0805F160R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG0805F160R
Opis
RES SMD 160 OHM 1% 1/8W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRG0805F160R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)