CRG0603J220R jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 5 766
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 180 853
Arkusz danych
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Panasonic Industry
Udoskonalony
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Similar
Bourns Inc.
Similar
220 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG0603J220R
Numer produktu DigiKey
CRG0603J220R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG0603J220R
Opis
RES SMD 220 OHM 5% 1/10W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRG0603J220R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)