CRG0603F348K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 41 980
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 21 639
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Similar
Bourns Inc.
Panasonic Industry
YAGEO
348 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG0603F348K
Numer produktu DigiKey
CRG0603F348K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG0603F348K
Opis
RES SMD 348K OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRG0603F348K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)