CRG0603F22K
Numer produktu DigiKey
1712-CRG0603F22KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-CRG0603F22KCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-CRG0603F22KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRG0603F22K
Opis
RES SMD 22K OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRG0603F22K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)