CRG0402J470K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 123 517
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 260 012
Arkusz danych
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Similar
Bourns Inc.
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
470 kOhms ±5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG0402J470K
Numer produktu DigiKey
CRG0402J470K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG0402J470K
Opis
RES SMD 470K OHM 5% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRG0402J470K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)