CRG0402F560K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 550
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 6 589
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 7 763
Vishay Dale
Vishay Dale
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
560 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRG0402F560K
Numer produktu DigiKey
CRG0402F560K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRG0402F560K
Opis
RES SMD 560K OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRG0402F560K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)