CRG0402F36K
Numer produktu DigiKey
1712-CRG0402F36KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-CRG0402F36KCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-CRG0402F36KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRG0402F36K
Opis
RES SMD 36K OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
36 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRG0402F36K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)