CRG0402F300K
Numer produktu DigiKey
1712-CRG0402F300KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-CRG0402F300KCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-CRG0402F300KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CRG0402F300K
Opis
RES SMD 300K OHM 1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRG0402F300K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)