CPF1206B5K23E1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
YAGEO
5.23 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CPF1206B5K23E1
Numer produktu DigiKey
CPF1206B5K23E1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CPF1206B5K23E1
Opis
RES SMD 5.23K OHM 0.1% 1/8W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CPF1206B5K23E1 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)