CPF1206B1R1E1
Numer produktu DigiKey
1712-CPF1206B1R1E1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-CPF1206B1R1E1CT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-CPF1206B1R1E1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPF1206B1R1E1
Opis
CPF 1206 1R1 0.1% 25PPM 1K RL
Szczegółowy opis
1.1 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)