CPF1206B1K58E1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 2 718
YAGEO
1.58 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CPF1206B1K58E1
Numer produktu DigiKey
CPF1206B1K58E1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CPF1206B1K58E1
Opis
RES SMD 1.58K OHM 0.1% 1/8W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CPF1206B1K58E1 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)