CPF1206B1K27E1 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | CPF1206B1K27E1-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | CPF1206B1K27E1 |
Opis | RES SMD 1.27K OHM 0.1% 1/8W 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.27 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CPF1206B1K27E1 Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |