CPF0805B91KE1 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CPF0805B91KE1 |
Opis | RES SMD 91K OHM 0.1% 1/10W 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 91 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CPF0805B91KE1 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Seria | Obudowa / skrzynia 0805 (2012 metryczne) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Obudowa dostawcy urządzenia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Rezystancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |