CPF0805B909RE1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 1 208
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 340
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Udoskonalony
YAGEO
Panasonic Industry
Vishay
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Susumu
909 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CPF0805B909RE1
Numer produktu DigiKey
CPF0805B909RE1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CPF0805B909RE1
Opis
RES SMD 909 OHM 0.1% 1/10W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CPF0805B909RE1 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)