CPF0805B82KE1 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 22 281
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 8 570
Arkusz danych
W magazynie: 301
Vishay
Susumu
Susumu
W magazynie: 764
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
YAGEO
82 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CPF0805B82KE1
Numer produktu DigiKey
1712-CPF0805B82KE1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-CPF0805B82KE1CT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-CPF0805B82KE1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPF0805B82KE1
Opis
RES SMD 82K OHM 0.1% 1/10W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CPF0805B82KE1 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)